Main Menu

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Our school

Żywioł to miejsce, w którym naturalny talent spotyka się z osobistą pasją. Kiedy ludzie odkrywają swój Żywioł, czują się najpełniej sobą, są w najwyższym stopniu zainspirowani i dokonują osiągnięć na najwyższym poziomie 
Uchwycić Żywioł, Ken Robinson

Mając na uwadze wszechstronny rozwój dziecka, oferujemy bardzo zróżnicowany i ciekawy program zajęć pozalekcyjnych. Podczas nich uczniowie rozwijają swoje pasje, pogłębiają wiedzę, przygotowują się do udziału w różnych konkursach, spędzają czas w grupie osób o podobnych zainteresowaniach realizując różnorodne projekty i zadania. Zajęcia dodatkowe eliminują stres związany z lekcyjnym ocenianiem, zmuszają do twórczego myślenia. Jest to bez wątpienia jeden z lepszych sposobów wspomagania rozwoju osobistego, który procentuje jeszcze przez długie lata, a może nawet przez całe życie. 

W bogatej ofercie zajęć pozalekcyjnych, każdy uczeń może znaleźć coś dla siebie, a jego indywidualne preferencje nierzadko okazują się być inspiracją dla prowadzących. Bo czy może być coś piękniejszego niż wspólna pasja łącząca pokolenia? 
 

ZAJĘCIA POZALEKCYJNE DLA KLAS 0-3

ZAJĘCIA POZALEKCYJNE DLA KLAS 4-8

Back to top