Main Menu

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Our school

Uprzejmie informujemy, że tak jak w roku ubiegłym, podręczniki szkolne na rok 2024/2025 będzie można zamówić za pośrednictwem Księgarni internetowej Bookland z Poznania.

Zamawianie podręczników na rok szkolny 2024/2025 będzie się odbywało w następujące sposób:

1.       Szkoła zakupuje podręczniki dotowane. Każdy z uczniów otrzyma od Szkoły darmowy zestaw podręczników dotowanych po rozpoczęciu nowego roku szkolnego. Podręczniki te będą zdane przez uczniów do biblioteki po zakończeniu roku szkolnego 2024/2025.

2.       Rodzice zakupują wyłącznie podręczniki niedotowane - za pośrednictwem portalu https://bookland.com.pl/moje-podreczniki

3.       Aby dokonać zakupu za pośrednictwem portalu https://bookland.com.pl/moje-podreczniki należy wybrać kolejno: województwo, miasto, szkołę i klasę – ukaże się wykaz wszystkich podręczników niedotowanych dla konkretnej klasy, które należy zakupić na dany rok szkolny.

4.       Należy wybrać dogodną dla siebie formę dystrybucji podręczników: odbiór osobisty, przesyłkę kurierską, przesyłkę pocztową, paczkomat.

Zakup podręczników niedotowanych za pośrednictwem księgarni internetowej Bookland nie jest obowiązkowy. Na stronie https://bookland.com.pl/moje-podrecznikil można także sprawdzić, jakie podręczniki obowiązują i kupić je w dowolnym miejscu.

Jednocześnie nasza Szkoła otrzymała od księgarni Bookland kod rabatowy na podręczniki szkolne. Dzięki niemu możecie zaoszczędzić na zakupie niezbędnych podręczników na nadchodzący nowy rok szkolny. Kupon można wykorzystać online lub w księgarniach stacjonarnych.

Kod kuponu: 2023050009095

Back to top