Main Menu

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Our school

Od stycznia nasza Szkoła bierze udział w ogólnopolskim Konkursie Sportowym fundacji PHO3NIX KIDS- PHO3NIX ACTIVE SCHOOL pod patronatem Polskiego Komitetu Olimpijskiego.

Jest to akcja sportowa, która ma na celu poruszyć dzieci z całej Polski oraz zaangażować je w inspirujące inicjatywy sportowe. W styczniu braliśmy już udział w akcji wspierającej WOŚP. Na początku kwietnia czeka nas ogólnopolski Konkurs na Największą Liczbę Kroków.

Do konkursu będzie potrzebne pobranie Aplikacji mobilnej Pho3nix Kids. 

Od 3 marca Aplikacja dostępna jest dla naszych uczniów do pobrania ze sklepów Google Play oraz AppStore. Można ją znaleźć wpisując w Google Play lub AppStore frazę Pho3nix Kids.

Pho3nix Kids to aplikacja dla dzieci, która liczy kroki, motywuje do regularnej aktywności i za nią nagradza! Od 3 marca dostępne w aplikacji są wyzwania, które pozwolą dzieciom wygrać atrakcyjne nagrody dzięki swojej aktywności fizycznej, dlatego zachęcamy do pobrania aplikacji jak najszybciej!


Jeśli uczeń korzystał wcześniej platformy internetowej Pho3nix Kids, do aplikacji loguje się na ten sam login i hasło.
Wszyscy chętni uczniowie, którzy dotąd nie zarejestrowali się na platformie a chcą wziąć udział w konkursie mogą się nadal zarejestrować i przyłączyć się do grupy uczniów już od stycznia http://www.pho3nix-kids.com/ zalogowanych.
Gorąco Was zachęcamy do udziału by jak największa liczba uczniów Społecznej Czwórki stanęła do Konkursu na Największą ilość kroków w kwietniu i w tym konkursie ZWYCIĘŻYŁA!!!


6 KWIETNIA „ CZAS START”!!!


Nauczyciele wychowania fizycznego

kroki.jpgkonkurs-krokow-2_1.png


banner-aplikacja-2_1.png

Back to top