Main Menu

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Our school

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informuję, że tak jak w roku ubiegłym, podręczniki szkolne na rok 2021/2022 będzie można  zamówić za pośrednictwem Księgarni internetowej Bookland z Poznania.

Zamawianie podręczników na rok szkolny 2021/2022 będzie się odbywało w następujące sposób:

  1. Szkoła zakupuje podręczniki dotowane. Każdy z uczniów otrzyma od Szkoły darmowy zestaw podręczników dotowanych po rozpoczęciu nowego roku szkolnego. Podręczniki te będą zdane przez uczniów do biblioteki po zakończeniu roku szkolnego 2021/2022.
  2. Rodzice zakupują wyłącznie podręczniki niedotowane - za pośrednictwem portalu www.mojepodreczniki.pl.
  3. Aby dokonać zakupu za pośrednictwem portalu www.mojepodreczniki.pl należy wybrać kolejno: województwo, miasto, szkołę i klasę – ukaże się wykaz wszystkich podręczników niedotowanych dla konkretnej klasy, które należy zakupić na dany rok szkolny.
  4. Należy wybrać dogodną dla siebie formę dystrybucji podręczników: odbiór osobisty, przesyłkę kurierską, przesyłkę pocztową, paczkomat.

Zakup podręczników niedotowanych za pośrednictwem księgarni internetowej Bookland nie jest obowiązkowy. Na stronie www.mojepodreczniki.pl można także sprawdzić , jakie podręczniki obowiązują i kupić je w dowolnym miejscu.

Back to top