Main Menu

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Our school

W najbliższym tygodniu (24-28września 2018 r.) klasy 0-3 będą świętować w ramach Ogólnopolskiego Dnia Głośnego Czytania (29.09.2018 r). Inspiracją w zmaganiach stał się dla nas konkurs edukacyjny „Szkolne Przygody Gangu Słodzików”.

Przed nami magiczne czytelnicze spotkania w klasach, podczas których czytane będą fragmenty książki „Gangu Słodziaków” oraz innych wybranych pozycji książkowych. Uczniów czekają także warsztaty plastyczne.

Podczas Tygodnia Głośnego Czytania zostanie zorganizowany w bibliotece konkurs, w którym dzieci będą czytać wylosowane fragmenty książek.

Natomiast w klasach drugich już pojawiły się mini – albumy, które zachęcają do głośnego czytania  w domu. Nauczyciel każdego dnia przyznaje uczniom naklejkę za podpis rodzica, jako potwierdzenie, co najmniej 10-minutowego głośnego czytania przez dziecko w domu.
Podczas spotkań dzieci będą wykonywały komiksy pt: „Co się stanie na leśnej polanie”. Pracę dzieci zostaną przesłane na adres fundatora konkursu.

Już teraz wszystkim życzymy powodzenia i dobrej zabawy ze Słodziakami. Niechaj czytanie stanie się nawykiem i przyjemnością dla każdego z Was.

Organizatorzy konkursu

Back to top