Main Menu

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Our school

W kwietniu uczniowie szkoły podstawowej wzięli udział w Międzyszkolnych zawodach pływackich szkół niepublicznych organizowanych przez Piątkowską Społeczną Szkołę Podstawową na basenie Atlantis.

Reprezentacja Szkoły została wyłoniona na podstawie wyścigów kwalifikacyjnych, przeprowadzonych w marcu przez instruktorów „Fregata Swimming” prowadzących zajęcia z naszymi uczniami na Termach Maltańskich.

W zawodach brało udział 9 niepublicznych szkół poznańskich.

Uczniowie Społecznej „Czwórki” odnieśli  wielki sukces zajmując w klasyfikacji końcowej II miejsce.

Natomiast nasza sztafeta 6x25m w składzie: Wiktoria Dąbrowska, Hubert Roszyk, Wiktoria Zagórska, Oskar Gibczyński, Mikołaj Misiarek
i Barbara Kretkowska, była niepokonana zajmując miejsce I .

Indywidualne sukcesy w swoich kategoriach wiekowych odnieśli także:

Wiktoria Dąbrowska – I miejsce 50m stylem dowolnym

Jagoda Balcerkiewicz -  III miejsce 25m stylem dowolnym

Hubert Roszyk – III miejsce 50m stylem dowolnym

Tegoroczna edycja zawodów dzięki współpracy z Drużyną Szpiku dedykowana była dzieciom z oddziału onkologicznego przy u. Szpitalnej w Poznaniu. 

Całej naszej drużynie  serdecznie gratulujemy wspaniałego sukcesu!

Reprezentacja pływacka Społecznej „Czwórki”:

Rocznik 2011

Odeta Nelke  0
Anna Rybak 0

Franciszek Kolaśniewski 0
Piotr Bobeł 1b

Rezerwowi:
Ewa Rybak 0
Igor Paprzycki 1b

Rocznik 2010

Jagoda Balcerkiewicz 2b
Barbara Baranowska 1c

Borys Frydrychowicz 1a
Wojciech Wiśniewski 2b

Rezerwowi:
Małgorzata Rybak 1c
Borowiak Antonii 2a

Rocznik 2009

Joanna Woźniak 3b
Antonina Tyrzyk 3a

Tymoteusz Stobiński 3a
Doriano Palma 3c

Rezerwowi:

 Franciszek Kruszewski 3b
 Anna Wrocińska 3a

Rocznik 2008

Emilia Walter 4a
Maria Czaczyk 3b

Kamil Zbierajewski 3c
Antonii Zawadka 4b

Rezerwowi:
Weronika Kędziora 3c
Bartosz Dąbrowski 3c

Rocznik 2007

Aleksandra Gniadek 4a
Barbara Kretkowska 5b

Mikołaj Misiarek 5c
Łukasz Marszałek 4c

Rezerwowi:
Zofia Madejczyk 4c
Marcin Bursiak 5b

Rocznik 2006

Wiktoria Zagórska 6b
Kornelia Klorek 6a

Oskar Gibczyński 5b
Franciszek Marcinek 6b

Rezerwowi:
Mikołaj Bedyk 6a
Zofia Michalak 6b

Rocznik 2005

Weronika Walter 6a
Wiktoria Dąbrowska 7c

Jędrzej Reich 6a
Hubert Roszyk 7b

Rezerwowi:
Alicja Sokół 7b
Maciej Wiórek 6a

                                                                                                                                                                                  Monika Ratajczak, Iwona Gradys

20180410_111140
20180410_104518
20180410_102936
20180410_103427
20180410_103935
20180410_104326
20180410_104600
20180410_111422
20180410_115435
20180410_115537
20180410_115712
20180410_120156
20180410_120356
20180406_094435
20180410_101348
20180410_101319
20180406_101414
20180406_103949
20180406_104214
20180406_104701
20180406_104726
20180406_105207
20180406_105327
20180406_105509
20180406_105752
20180406_105939
20180406_110042
20180406_110220
20180406_110837
20180406_112107
20180406_112215
20180406_112917
20180406_112945
20180406_113155
20180406_113504
20180406_113626
20180406_113726
20180406_114253
20180406_114309
20180406_114319
20180406_115250

Back to top