Main Menu

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Our school

Z okazji zbliżającej się 230 rocznicy uchwalenia Ustawy Rządowej oraz przyjęcia uchwały przez Sejm RP w sprawie ustanowienia przyjęcia roku 2021 Rokiem Konstytucji, w naszej szkole został zorganizowany konkurs pt: „Kocham Cię Polsko, czyli Konstytucja 3 Maja oczami uczniów Społecznej Czwórki”.

Cudowna przygoda! Ponad rok niezwykłych działań, spotkań, doświadczania różnorodności
w projekcie ,,Podziel się kulturą". Zapraszamy na film podsumowujący cały projekt, a w nim materiały dotąd niepublikowane. Sami zobaczcie

FILM TUTAJ

Projekt ,,Podziel się kulturą" realizowany był ze środków firmy Aquanet pozyskanych w ramach konkursu na działania charytatywne.

Z radością informujemy, iż uczniowie kl. 8a, 8b i 8c: Kajetan Harris, Monika Wierzchowska
i Michalina Tam zostali laureatami Ogólnopolskiej Olimpiady Języka Angielskiego dla Juniorów.

Wszyscy troje są również finalistami Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego.

 

Do obu konkursów uczniów przygotowywały panie: Elżbieta Laszuk i Bogna Kowalczyk.

Serdecznie gratulujemy Olimpijczykom i życzymy kolejnych sukcesów na
niwie lingwistycznej!

Zapraszamy na Międzynarodową Wirtualną Wystawę ,,Połączeni 3D".

W projekcie ,,Podziel się kulturą" wspólnie z naszymi przyjaciółmi ze szkół w Barcelonie i Kilonii w twórczy sposób zastanawialiśmy się nad tym, czym jest dla nas różnorodność kulturowa, jak wyrazić jej bogactwo. Posłużyliśmy się nowym dla nas środkiem artystycznym - długopisami do druku 3D.

Wystawa TUTAJ

Zobaczcie, jak łączy nas wielokulturowość, jak cieszy nas odkrywanie jej niezwykłości, jak doświadczamy tego, że to, co inne może stać się artystycznym mostem porozumienia.

Projekt ,,Podziel się kulturą" zrealizowany został z funduszy firmy Aquanet pozyskanych w konkursie na działania charytatywne.

 

Projekt bez tytułu 41

Od stycznia nasza Szkoła bierze udział w ogólnopolskim Konkursie Sportowym fundacji PHO3NIX KIDS- PHO3NIX ACTIVE SCHOOL pod patronatem Polskiego Komitetu Olimpijskiego.

Jest to akcja sportowa, która ma na celu poruszyć dzieci z całej Polski oraz zaangażować je w inspirujące inicjatywy sportowe. W styczniu braliśmy już udział w akcji wspierającej WOŚP. Na początku kwietnia czeka nas ogólnopolski Konkurs na Największą Liczbę Kroków.

Do konkursu będzie potrzebne pobranie Aplikacji mobilnej Pho3nix Kids. 

Od 3 marca Aplikacja dostępna jest dla naszych uczniów do pobrania ze sklepów Google Play oraz AppStore. Można ją znaleźć wpisując w Google Play lub AppStore frazę Pho3nix Kids.

Pho3nix Kids to aplikacja dla dzieci, która liczy kroki, motywuje do regularnej aktywności i za nią nagradza! Od 3 marca dostępne w aplikacji są wyzwania, które pozwolą dzieciom wygrać atrakcyjne nagrody dzięki swojej aktywności fizycznej, dlatego zachęcamy do pobrania aplikacji jak najszybciej!


Jeśli uczeń korzystał wcześniej platformy internetowej Pho3nix Kids, do aplikacji loguje się na ten sam login i hasło.
Wszyscy chętni uczniowie, którzy dotąd nie zarejestrowali się na platformie a chcą wziąć udział w konkursie mogą się nadal zarejestrować i przyłączyć się do grupy uczniów już od stycznia http://www.pho3nix-kids.com/ zalogowanych.
Gorąco Was zachęcamy do udziału by jak największa liczba uczniów Społecznej Czwórki stanęła do Konkursu na Największą ilość kroków w kwietniu i w tym konkursie ZWYCIĘŻYŁA!!!


6 KWIETNIA „ CZAS START”!!!


Nauczyciele wychowania fizycznego

kroki.jpgkonkurs-krokow-2_1.png


banner-aplikacja-2_1.png

Miło nam podzielić się informacją na temat sukcesów naszych absolwentów.

Za osiągnięcia zdobyte w minionym roku szkolnym otrzymali "Nagrodę Miasta Poznania za szczególne osiągnięcia w nauce dla uczniów poznańskich szkół"

Wśród osób nagrodzonych i wyróżnionych w kategorii naukowej znajdują się:


Michalak Zofia wyróżnienie
Kubaszewska Franciszka 3 miejsce
Puk Michał 3 miejsce
Bedyk Mikołaj 2 miejsce
Baranowski Adam 1 miejsce

 

Niezmiernie cieszą nas te wiadomości, obserwowaliśmy jak ciężko pracowaliście w klasie ósmej na swoje osiągnięcia.

Gratulujemy! Niech nauka dalej sprawia Wam satysfakcję, życzymy kolejnych osobistych sukcesów.

loading...

Back to top