Main Menu

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Our school

"Balladyna", wystawiona w naszej szkole pod czujnym okiem Pani Magdaleny Białowąs,  była niesamowitym wydarzeniem. Wspominanie takich chwil zawsze jest miłym sposobem na powrót do tych emocji i przeżycć Zachęcamy do obejrzenia zdjęć i powspominanie tego wyjątkowego dnia. 

Zapraszamy do galerii zdjęć z zakończenia roku. Za zajęcia dziękujemy p. Adriannie Niciak

Pierwszy tydzień półkolonii już a nami. Zabawy na placu zabaw, podchody i gry sportowe na sali gimnastycznej angażowały wszystkie dzieci zapewniając im rozwój fizyczny, relaks i pozytywne emocje. Kontakt ze sztuką zapewnił nam Teatrzyk Kamishibai, który sami tworzyliśmy. Wiele radości sprawiło nam tworzenie slimów, masy plastycznej, pieczenie ciasteczek, warsztaty stolarskie, na których wykonaliśmy wiatraki i piknik w Parku Ratajskim połączony z degustacją lodów. Czas półkolonii spędzony z koleżankami i kolegami szybko minął, a wspomnienia zostaną z nami na długo.

Zapraszamy do galerii zdjęć z zakończenia roku klas ósmych

Zdjęcia autorstwa Adrianny Niciak.

Uprzejmie informujemy, że tak jak w roku ubiegłym, podręczniki szkolne na rok 2024/2025 będzie można zamówić za pośrednictwem Księgarni internetowej Bookland z Poznania.

Wystawa plakatów przygotowanych przez uczniów klas 6 pod hasłem "Na straży przyrody". Inspiracją do stworzenia tych unikatowych dzieł była postać naszego patrona, Adama Wodziczki, który promował tę ważną ideę.

Na wystawie podziwiać można plakaty wykonane jedynie przy użyciu mazaka, które w przemyślany i kreatywny sposób oddają istotę hasła "Na straży przyrody". Każdy plakat jest niepowtarzalny i pełen wyrazistych wizualnych interpretacji, które mają za zadanie przyciągnąć uwagę i skłonić do refleksji na temat ochrony środowiska.

Podkategorie

Back to top