Main Menu

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Our school

W sobotę 10.12.22r. reprezentacja Społecznej Czwórki i zawodnicy MDK nr 1 w Poznaniu wraz z rodzicami wyruszyli na Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w Blackmintonie, odbywające się w Starych Babicach koło Warszawy ( jedyna taka oficjalna impreza w Europie ; rozgrywki Crossmintona w ciemności, tylko przy świetle UV). Sponsor naszych crossmintonowych zawodników, Pan Tomasz Bujak, ufundował jednakowe, wymagane przez Związek Crossmintona koszulki i uhonorował zawodników prezentami świątecznymi w postaci profesjonalnych rakiet, co przyniosło widoczne efekty w postaci wyników na kortach.

Najmłodszy zawodnik, Piotruś Krajewski, w swych pierwszych zawodach stanął na podium, zajmując 3 miejsce.

Grający w wyższej kategorii Maks Pietrzak i Marcel Swoboda również stanęli na podium, zajmując kolejno 2 i 3 miejsce .

Konkurujące między sobą dziewczyny - Magda Kędzierska i Ola Krajewska - zajęły pierwsze dwa miejsca.

Mimo uporczywego bólu i kontuzji stawu skokowego Stasiu Jankowski utrudnił życie swoim przeciwnikom na korcie, momentami wpędzając ich w kompleksy.

Jedyny reprezentant rodziców naszej szkoły, Pani Monika Pietrzak, ulegając tylko zwyciężczyni tych Mistrzostw, zajęła w swojej kategorii 2 miejsce.

Tym razem opiekun reprezentacji, w silnie obsadzonej konkurencji, zajął tylko ( i aż ) 5/6 miejsce.

W imieniu wszystkich zawodników chciałbym serdecznie podziękować Panu Tomaszowi Bujakowi za pomoc finansową, Panu Adamowi Chicheł za zakup nowych lotek do naszych gier wewnątrzszkolnych oraz nauczycielom zwalniającym crossmintonowców na dodatkowe treningi.

Podziękowania kieruję także do kibicujących rodziców i osób towarzyszących nam w tym wydarzeniu.