Main Menu

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Our school

   Zakończył się zimowy  sezon narciarski na Malcie. Po raz 18 od 26 listopada co miesiąc  rozgrywano zawody Grand Prix  w narciarstwie zjazdowym
i snowboardzie. Zawody te organizowane są na wzór alpejskiego Pucharu Świata. Grand Prix to największa impreza cykliczna tego typu "na nizinach" w zachodniej Polsce. Startują w niej zarówno amatorzy, jak i zawodowcy. W zawodach na Malcie regularnie od lat startują nasi uczniowie realizujący swoje narciarskie pasje.

Tegoroczna edycja zakończyła się wielkim sukcesem reprezentacji kategorii 13-15 lat w składzie:

GABRYSIA WALICKA Z 7A, DANUSIA BOBEŁ Z IIA I FRANCISZEK LINKE Z KL. IIIA.  Reprezentując Społeczną „Czwórkę” zostali ZWYCIĘZCAMI W DRUŻYNOWEJ KLASYFIKACJI GENERALNEJ  XVIII ZAWODÓW GRAND PRIX W NARCIARSTWIE ZJAZDOWYM- zostawiając w tyle reprezentacje  22 szkół poznańskich.

GABRYSIA- INDYWIDUALNIE STANĘŁA NA PODIUM
NA 3 MIEJSCU
.

To piękne ukoronowanie ciężkiej pracy Gabrysi, Danusi i Franka  na treningach, zawodach, obozach sportowych, którym poświęcają swój wolny od nauki czas.

Oprócz w/w uczniów  w 5 edycjach startowali również  uczniowie młodsi,  dzielnie walcząc o jak najlepsze wyniki i osiągając indywidualne sukcesy:

W najmłodszej Kategorii -6 lat I MIEJSCE W KLASYFIKACJI GENERALNEJ ZDOBYŁ PIOTR BOBEŁ Z KLASY 1B. W tej kategorii towarzyszył mu na stoku kolega z klasy -Igor Paprzycki zajmując na koniec miejsce 15.

Dziewczynki reprezentowała ODETA NELKE Z KLASY „0”. ODETA RÓWNIEŻ ZDOBYŁA I MIEJSCE w swojej kategorii wiekowej wśród 6-latków.

Odeta i  Piotrek wspaniale kontynuują tradycje narciarskie swojego starszego rodzeństwa- Kazimierza oraz sióstr Danusi i Krysi.

HUBERT WALICKI z 4a W KLASYFIKACJI INDYWIDUALNEJ
w KATEGORII 7-9 LAT ZAJĄŁ MEDALOWE - 3 MIEJSCE
.

STARTUJĄCY W KATEGORII 10-12 LAT KAZIMIERZ NELKE UPLASOWAŁ SIĘ NA POZYCJI 6

  W niedzielę , 22 kwietnia odbyły się, kończące cykl zimowy zawody o Puchar Poznania rozegrane na trasie slalomu równoległego. Startowali w nich: Odeta Nelke, Piotr Bobeł, Hubert Walicki i Gabriela Walicka. Nasi uczniowie potwierdzili swoja klasę zajmując w swoich kategoriach wiekowych II miejsca!

Wielkie wyrazy uznania za wytrwałość dla Franka Linke z IIIA gimnazjum startującego od 1 klasy szkoły podstawowej w zawodach na Malcie, z równą determinacją i zapałem przez te wszystkie lata reprezentując Społeczną Czwórkę. Serdeczne gratulacje dla wszystkich narciarzy za wysiłek, wolę walki
i determinację w dążeniu do celu.

Bądźcie wzorem pięknej sportowej postawy i inspiracją dla rówieśników.

                                                                                                                                                                                                                     Iwona Gradys

 
IMG_0479
IMG_0481
IMG_0482
IMG_0487
IMG_0488
IMG_0489
IMG_0494
IMG_0495
IMG_0498
IMG_0499
IMG_0501
IMG_0502
IMG_0504
IMG_0509
IMG_0511
IMG_0513
IMG_0515
IMG_0516
IMG_0518
IMG_0519

Back to top