Main Menu

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Our school

CEL I FORMA ZAJĘĆ

Dzisiejszy świat rozwija się w ogromnym tempie, sama wiedza nie jest wystarczająca. Tak mówi Mitchel Resnick, szef grupy Lifelong Kindergarten w świetnej politechnice amerykańskiej MIT i twórca programu Scratch. Sukces bazuje nie tylko na tym, co wiemy czy ile wiemy, ale na zdolności do logicznego rozumowania i wykorzystania naszej wiedzy w sposób kreatywny. W ten sposób będziemy lepiej przygotowani do współczesnego biegu życia.

Program Scratch umożliwia łatwe tworzenie interaktywnych historyjek, animacji, gier oraz muzyki.

Programowanie w Scratch uczy nas myśleć logicznie, projektowanie graficzne rozwija kreatywność, praca zespołowa przygotowuje nas do pracy zawodowej w przyszłości, a chęć dzielenia się pomysłami łączy z innymi.

Zajęcia są przygotowane tematycznie tak, aby dzieci zainteresować nauką, historią, przyrodą czy geografią. Scratch jest dostępny w języku polskim i angielskim. Wykładowca wprowadza angielski powoli, ale systematycznie.

Starsza grupa wiekowa będzie miała okazje do używania i nauki programu 3ds Max (modelowanie 3D) i Unity (silnik gier). Projektowanie gier to przede wszystkim nauka systematycznego i kreatywnego myślenia. Naszym celem jest zainteresować dzieci technologią, zapalić je do oryginalnego tworzenia oraz rozwiązywania napotkanych w projektach problemów.

Mając to wszystko na uwadze przygotowaliśmy warsztaty, które są specjalnie przemyślane i zorganizowane, aby zaangażować dzieci w każdym wieku. Łączymy zabawę, naukę i rozwój kreatywny.

Scratch dla początkujących

Czas Zajęć: środa 14:25

Klasy: 4 i 5

Tworzenie gier w Scratchu

Czas Zajęć: środa 15:15

Scratch dla początkujących

Czas Zajęć: czwartek 14:25

Klasy: 2 i 3

Tworzenie gier w Scratchu

Czas Zajęć: czwartek 15:15

Klasy: 5 i 6

Tworzenie gier w Unity (programowanie w języku C#) + modelowanie 3D + angielski

Czas Zajęć: piątek 14:25 do 16:00

Klasy: 6 i 7

Instruktor: JAROSŁAW KOWALCZYK, edukator i dyrektor artystyczny z wieloletnim stażem pracy w Stanach Zjednoczonych oraz wykładowca w poznańskim Collegium Da Vinci i School of Form.

Sala: komputerowa

Cena: 20 zł za godzinę lekcyjną, płatność przelewem do szkoły (tak jak czesne) raz w miesiącu po otrzymaniu informacji o płatności (via email)

Aby warsztat został aktywowany wymagany jest zapis minimum trójki dzieci.

Jest możliwość zajęć od 16:00 do 16:45.

Kontakt:

Mgr. Jarosław Kowalczyk

Tel. 733 806 685

Web: KidsMakeGames.com

Email: jerrykowalczyk@gmail.com

Back to top