Main Menu

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Our school

Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów z poznańskich szkół podstawowych z klas 1-8 do Międzyszkolnego Konkursu Młodego Twórcy „Pozna(j)ń – wiele kultur”. Wydarzenie jest częścią projektu „Podziel się kulturą” realizowanego z funduszy firmy Aquanet uzyskanych w ramach konkursu na działania charytatywne.      

PlakatA3 Poznan wiele kultur 01

Zadaniem uczestnika jest napisanie wiersza lub opowiadania związanego z tematem konkursu i przygotowaniem do tekstu od 1 do 3 ilustracji lub fotografii. Tematyka konkursu to szeroko rozumiana różnorodność kulturowa, jej bogactwo, kolory, smaki, dźwięki, spotkania, których możemy także doświadczyć na co dzień w Poznaniu. Szczegóły konkursu w poniższych załącznikach – List przewodni, Regulamin. Na Wasze prace czekamy do 18 listopada 2019r. Na zwycięzców czekają cenne nagrody: kursy językowe, tablety, głośniki bezprzewodowe, gry i wiele, wiele innych. Pamiętajcie, wyobraźnia nie zna granic!

Niespodzianka!

Uczestnicy konkursu, którzy przejdą do etapu finałowego zostaną zaproszeni na Jesienny Plener Artystyczny, na który będą mogli zabrać dwie osoby towarzyszące (kolegów, koleżanki). Wszyscy zaproszeni wezmą udział w tworzeniu logo na koszulkach do projektu „Podziel się kulturą”. Zwycięska praca zostanie powielona, a autor otrzyma nagrodę! Podczas pleneru na uczestników czekać będzie wiele kulturowych atrakcji z różnych rejonów świata.

W sprawach związanych z konkursem prosimy o kontakt z Koordynatorem Projektu:  p. Paweł Ziegenlaub – pawel.ziegenlaub@spolecznaczworka.pl

Zapraszamy do tworzenia!

Back to top