Main Menu

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Our school

Zakup podręczników na rok szkolny 2020/2021  będzie możliwy za pośrednictwem Księgarni internetowej Bookland z Poznania.

Zamawianie podręczników na rok szkolny 2020/21 będzie się odbywało w następujące sposób:

  1. Szkoła zakupuje podręczniki dotowane. Każdy z uczniów (oprócz Zerówki i klas II) otrzyma od Szkoły darmowy zestaw podręczników dotowanych po rozpoczęciu nowego roku szkolnego. Podręczniki te będą zdane przez uczniów do biblioteki po zakończeniu roku szkolnego 2020/21.
  2. Rodzice zakupują wyłącznie podręczniki niedotowane - za pośrednictwem portalu https://bookland.com.pl/moje-podreczniki. Zamówienia na podręczniki można składać już od dziś.
  3. Aby dokonać zakupu za pośrednictwem portalu https://bookland.com.pl/moje-podreczniki należy wybrać kolejno: województwo, miasto, szkołę i klasę – ukaże się wykaz wszystkich podręczników niedotowanych dla konkretnej klasy, które należy zakupić na dany rok szkolny.
  4. Należy wybrać dogodną dla siebie formę dystrybucji podręczników: odbiór osobisty, przesyłkę kurierską, przesyłkę pocztową, paczkomat.

Zakup podręczników niedotowanych za pośrednictwem księgarni internetowej Bookland nie jest obowiązkowy. 

Bardzo prosimy Rodziców, aby składali zamówienia na podręczniki w miarę możliwości jeszcze w miesiącu lipcu, aby ewentualna kumulacja zamówień pod koniec wakacji nie wpłynęła na harmonijną dostawę podręczników.

W razie jakichkolwiek pytań związanych z realizacją zamówień internetowych najlepiej dzwonić na infolinię – księgarnia w Poznaniu nr 61 853 61 82

Back to top