Main Menu

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Our school

Zakup podreęczników na rok szkolny 2019/2020  będzie możliwy za pośrednictwem Księgarni internetowej Bookland (dawniej Omnibus) z Poznania.

Zamawianie podręczników będzie się odbywało w następujące sposób:

  1. Szkoła zakupuje podręczniki dotowane. Każdy z uczniów otrzyma od Szkoły darmowy zestaw podręczników dotowanych po rozpoczęciu nowego roku szkolnego. Podręczniki te będą zdane przez uczniów do biblioteki po zakończeniu roku szkolnego 2019/1920
  2. Rodzice zakupują wyłącznie podręczniki niedotowane - za pośrednictwem portalu www.mojepodreczniki.pl. Zamówienia na podręczniki można składać od dnia 08.07.2019.
  3. Aby dokonać zakupu za pośrednictwem portalu www.mojepodreczniki.pl należy wybrać kolejno: województwo, miasto, szkołę i klasę – ukaże się wykaz wszystkich podręczników niedotowanych dla konkretnej klasy, które należy zakupić na dany rok szkolny.
  4. Należy wybrać dogodną dla siebie formę dystrybucji podręczników: odbiór osobisty, przesyłkę kurierską, przesyłkę pocztową, paczkomat.
  5. Można składać zamówienia indywidualne lub zbiorowe. Zamówienie powyżej 250 zł jest zwolnione z opłat za przesyłkę, niezależnie od wybranej formy dystrybucji.
  6. Uwaga! Rodzice uczniów klas pierwszych, drugich i klasy zerowej za pośrednictwem portalu www.mojepodreczniki.pl  zakupią jedynie książki do j. angielskiego i religii. 

Rodzice, którzy chcieliby zakupić dodatkowo podręcznik dotowany, którego nie musieliby zdawać po zakończeniu roku szkolnego, proszeni są o kontakt z Panią Izabelą Iwicką, która jest dedykowana do obsługi naszej Szkoły: tel. 61 853 61 82, kom. 601 674 539, e-mail: mojepodreczniki@mojepodreczniki.pl

Zakup podręczników niedotowanych za pośrednictwem księgarni internetowej Bookland nie jest obowiązkowy.

Bardzo prosimy Rodziców, aby składali zamówienia na podręczniki w miarę możliwości jeszcze w miesiącu lipcu, aby ewentualna kumulacja zamówień pod koniec wakacji nie wpłynęła na harmonijną dostawę podręczników.

W razie jakichkolwiek pytań związanych z realizacją zamówień internetowych, prosimy o kontakt Panią Izabelą Iwicką.

Back to top