Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Our school

Nauczyciel/mail  Przedmiot/klasa

Lilianna Bakiera 
lilianna.bakiera@spolecznaczworka.pl

Edukacja przedszkolna
wychowawczyni klasy 0

Violetta Barłóg 
violetta.barlog@spolecznaczworka.pl

Wicedyrektor
Matematyka
wychowawczyni klasy 5a

Magdalena Białowąs 
magdalena.bialowas@spolecznaczworka.pl

Język polski
wychowawczyni klasy 6b

Maja Blacha
maja.blacha@spolecznaczworka.pl

Język angielski
Język hiszpański

Ewa Bujak 
ewa.bujak@spolecznaczworka.pl
Język polski
wychowawczyni klasy IIa
Agata Cabała
agata.cabala@spolecznaczworka.pl
Świetlica
Hugh James Campkin
hugh.campkin@spolecznaczworka.pl
Jązyk angielski
native speaker

Sylwia Denka 
sylwia.denka@spolecznaczworka.pl

Język niemiecki

Agnieszka Drabczyk
agnieszka.drabczyk@spolecznaczworka.pl

Historia
WOS

Beata Dudzińska-Bajorek
beata.dudzinska-bajorek@spolecznaczworka.pl
Chemia

Dagmara Dziubińska
dagmara.dziubinska@spolecznaczworka.pl

Język hiszpański

Iwona Gradys 
iwona.gradys@spolecznaczworka.pl

WF
wychowawczyni klasy ba

Renata Hegmit-Jarych
renata.hegmit-jarych@spolecznaczworka.pl

Psycholog

Marta Jakubowska
marta.jakubowska@spolecznaczworka.pl

Świetlica
Odyseja

Jadwiga Jankowiak
jadwiga.jankowiak@spolecznaczworka.pl

Biologia, Przyroda
wychowawczyni klasy 5b

Angelika Janowiecka
angelika.janowiecka@spolecznaczworka.pl

Świetlica

Anna Knop
anna.knop@spolecznaczworka.pl

Edukacja wczesnoszkolna
wychowawczyni klasy 3a

Piotr Kociniewski 
piotr.kociniewski@spolecznaczworka.pl

Religia, Muzyka

Bogna Kowalczyk
bogna.kowalczyk@spolecznaczworka.pl

Język angielski
wychowawczyni klasy IIb

Agnieszka Kukla
agnieszka.kukla@spolecznaczworka.pl

Matematyka

Karolina Lik-Kułacz
karolina.kulacz@spolecznaczworka.pl

Logopeda

Agnieszka Lorenz
agnieszka.lorenz@spolecznaczworka.pl

Matematyka
wychowawczyni klasy 4b
Librus Synergia

Hanna Łosińska 
hanna.losinska@spolecznaczworka.pl

Edukacja wczesnoszkolna
wychowawczyni klasy 2b

Joanna Maruszczak
joanna.maruszczak@spolecznaczworka.pl

Szachy

Aneta Matkowska
aneta.matkowska@spolecznaczworka.pl

Edukacja wczesnoszkolna
wychowawczyni klasy 3c

Renata Mochnacz 
renata.mochnacz@spolecznaczworka.pl

Rytmika, Muzyka
Logopeda

Małgorzata Najewska
malgorzata.najewska@spolecznaczworka.pl
Edukacja wczesnoszkolna
wychowawczyni klasy 1b

Violetta Noweta 
violetta.noweta@spolecznaczworka.pl

Fizyka, Matematyka
wychowawczyni klasy 7a

Angelika Okońska
angelika.okonska@spolecznaczworka.pl
Świetlica
Kamilla Osińska
kamila.osinska@spolecznaczworka.pl
Język angielski
Język niemiecki

Anna Oziemkowska 
anna.oziemkowska@spolecznaczworka.pl

Edukacja wczesnoszkolna
wychowawczyni klasy 3b

Mariusz Przybylski 
mariusz.przybylski@spolecznaczworka.pl

WF

Katarzyna Ratajczak
katarzyna.ratajczak@spolecznaczworka.pl

Religia

Monika Ratajczak
monika.ratajczak@spolecznaczworka.pl

Edukacja wczesnoszkolna
wychowawczyni klasy 1c

Olga Rąglewska 
olga.raglewska@spolecznaczworka.pl

Język angielski
wychowawczyni klasy 4a

Anna Seiffert 
anna.seiffert@spolecznaczworka.pl

Edukacja wczesnoszkolna
wychowawczyni klasy 1a

Olga Soporowska-Wojtczak 
olga.wojtczak@spolecznaczworka.pl

Język polski
wychowawczyni klasy 7c

Sandra Stachowczyk
sandra.stachowczyk@spolecznaczworka.pl

Matematyka, Informatyka
wychowawczyni klasy 5c

Dagmara Tabaka-Wojak 
dagmara.tabaka-wojak@spolecznaczworka.pl

Język angielski
wychowawczyni klasy IIA

Joanna Uljasz
joanna.uljasz@spolecznaczworka.pl

Świetlica

Magdalena Wawrzyniak 
magdalena.wawrzyniak@spolecznaczworka.pl

Odyseja
Edukacja wczesnoszkolna
wychowawczyni klasy 2a

Andrzej Wiśniewski
andrzej.wisniewski@spolecznaczworka.pl

Wicedyrektor
Psycholog

Sabina Wolska 
sabina.wolska@spolecznaczworka.pl

Przyroda
wychowawczyni klasy 7b

Sylwia Wołoszyn 
sylwia.woloszyn@spolecznaczworka.pl

Informatyka
Zajęcia komputerowe

Marta Zając
marta.zajac@spolecznaczworka.pl
Biblioteka
Paweł Ziegenlaub
pawel.ziegenlaub@spolecznaczworka.pl
Język polski
Pedagog

Anna Zujewska 
anna.zujewska@spolecznaczworka.pl

Plastyka, Technika
Zajęcia techniczne

Back to top