Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Our school

Nauczyciel/mail  Przedmiot/klasa

Lilianna Bakiera 
lilianna.bakiera@spolecznaczworka.pl

Edukacja przedszkolna
wychowawczyni klasy 1c

Violetta Barłóg 
violetta.barlog@spolecznaczworka.pl

Wicedyrektor
Matematyka
wychowawczyni klasy 6a

Magdalena Białowąs 
magdalena.bialowas@spolecznaczworka.pl

Język polski
wychowawczyni klasy 7b

Ewa Bujak 
ewa.bujak@spolecznaczworka.pl
Język polski
wychowawczyni klasy 4b
Hugh James Campkin
hugh.campkin@spolecznaczworka.pl
Jązyk angielski
native speaker
Agata Chyra
agata.chyra@spolecznaczworka.pl
Świetlica

Sylwia Denka 
sylwia.denka@spolecznaczworka.pl

Język niemiecki

Agnieszka Drabczyk
agnieszka.drabczyk@spolecznaczworka.pl

Historia
WOS
wychowawczyni klasy 5c

Dagmara Dziubińska
dagmara.dziubinska@spolecznaczworka.pl

Język hiszpański
wychowawczyni klasy 4c

Iwona Gradys 
iwona.gradys@spolecznaczworka.pl

WF
wychowawczyni klasy 7a

Renata Hegmit-Jarych
renata.hegmit-jarych@spolecznaczworka.pl

Psycholog

Marta Jakubowska
marta.jakubowska@spolecznaczworka.pl

Świetlica
Odyseja

Jadwiga Jankowiak
jadwiga.jankowiak@spolecznaczworka.pl

Biologia, Przyroda
wychowawczyni klasy 6b

Angelika Janowiecka
angelika.janowiecka@spolecznaczworka.pl

Świetlica

Agnieszka Kania
agnieszka.lorenz@spolecznaczworka.pl

Matematyka
wychowawczyni klasy 5b

Michał Kędra
michal.kedra@spolecznaczworka.pl

Religia

Piotr Kociniewski 
piotr.kociniewski@spolecznaczworka.pl

Religia, Muzyka
wychowawca klasy 4a

Anna Konieczna
anna.konieczna@spolecznaczworka.pl
Edukacja wczesnoszkolna
wychowawczyni klasy 1b

Bogna Kowalczyk
bogna.kowalczyk@spolecznaczworka.pl

Język angielski
wychowawczyni klasy IIIb

Karolina Lik-Kułacz
karolina.kulacz@spolecznaczworka.pl

Logopeda
Adrianna Luszawska
adrianna.luszawska@spolecznaczworka.pl
Język angielski

Hanna Łosińska 
hanna.losinska@spolecznaczworka.pl

Edukacja wczesnoszkolna
wychowawczyni klasy 3b

Aneta Matkowska
aneta.matkowska@spolecznaczworka.pl

Edukacja wczesnoszkolna
wychowawczyni klasy 3a

Renata Mochnacz 
renata.mochnacz@spolecznaczworka.pl

Rytmika, Muzyka
Logopeda

Małgorzata Najewska
malgorzata.najewska@spolecznaczworka.pl
Edukacja wczesnoszkolna
wychowawczyni klasy 2b

Violetta Noweta 
violetta.noweta@spolecznaczworka.pl

Fizyka, Matematyka
wychowawczyni klasy 8a

Anna Oziemkowska 
anna.oziemkowska@spolecznaczworka.pl

Edukacja wczesnoszkolna
wychowawczyni klasy 0

Daria Pietrzycka
daria.pietrzycka@spolecznaczworka.pl
Język hiszpański

Mariusz Przybylski 
mariusz.przybylski@spolecznaczworka.pl

WF

Monika Ratajczak
monika.ratajczak@spolecznaczworka.pl

Edukacja wczesnoszkolna
wychowawczyni klasy 2c

Olga Rąglewska 
olga.raglewska@spolecznaczworka.pl

Język angielski
wychowawczyni klasy 5a

Anna Seiffert 
anna.seiffert@spolecznaczworka.pl

Edukacja wczesnoszkolna
wychowawczyni klasy 2a

Aleksandra Skotarczak
aleksandra.skotarczak@spolecznaczworka.pl
Matematyka
Informatyka
Olga Soporowska-Wojtczak 
olga.wojtczak@spolecznaczworka.pl

Język polski
wychowawczyni klasy 8c

Sandra Stachowczyk-Dzięcioł
sandra.stachowczyk@spolecznaczworka.pl

Matematyka, Informatyka
wychowawczyni klasy 6c

Anna Staszak
anna.staszak@spolecznaczworka.pl
Język niemiecki
Monika Szulerowicz
monika.szulerowicz@spolecznaczworka.pl
Historia
WOS
Dagmara Tabaka-Wojak
dagmara.tabaka-wojak@spolecznaczworka.pl

Język angielski
wychowawczyni klasy IIIA

Joanna Uljasz
joanna.uljasz@spolecznaczworka.pl

Świetlica

Magdalena Wawrzyniak 
magdalena.wawrzyniak@spolecznaczworka.pl

Odyseja
Edukacja wczesnoszkolna
wychowawczyni klasy 3a

Andrzej Wiśniewski
andrzej.wisniewski@spolecznaczworka.pl

Wicedyrektor
Psycholog

Daria Wolniaczyk Szachy

Sabina Wolska 
sabina.wolska@spolecznaczworka.pl

Przyroda
wychowawczyni klasy 8b

Sylwia Wołoszyn 
sylwia.woloszyn@spolecznaczworka.pl

Informatyka
Zajęcia komputerowe

Wojciech Wróblewski
wojciech.wroblewski@spolecznaczworka.pl
Chemia
Andżelika Wysocka
andzelika.wysocka@spolecznaczworka.pl
Matematyka
Informatyka
Librus Synergia
Paweł Ziegenlaub
pawel.ziegenlaub@spolecznaczworka.pl
Język polski
Pedagog

Anna Zujewska 
anna.zujewska@spolecznaczworka.pl

Plastyka
Technika

Back to top