Main Menu

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Our school

loading...

Newsletter Społecznej Czwórki

Szkoła podstawowa

loading...

Konkursy

loading...

Po godzinach

loading...

Sport

loading...

funfusze ue

Nauczyciel/mail  Przedmiot/klasa

Lilianna Bakiera 
lilianna.bakiera@spolecznaczworka.pl

Edukacja wczesnoszkolna
wychowawczyni klasy 3c

Violetta Barłóg 
violetta.barlog@spolecznaczworka.pl

Wicedyrektor
Matematyka

Magdalena Białowąs 
magdalena.bialowas@spolecznaczworka.pl

Język polski

Ewa Bujak 
ewa.bujak@spolecznaczworka.pl
Język polski
wychowawczyni klasy 6b
Hugh James Campkin
hugh.campkin@spolecznaczworka.pl
Jązyk angielski
native speaker
Agata Chyra
agata.chyra@spolecznaczworka.pl
Świetlica

Sylwia Denka 
sylwia.denka@spolecznaczworka.pl

Język niemiecki

Agnieszka Drabczyk
agnieszka.drabczyk@spolecznaczworka.pl

Historia
WOS
wychowawczyni klasy 7c

Dagmara Dziubińska
dagmara.dziubinska@spolecznaczworka.pl

Język hiszpański
wychowawczyni klasy 6c
Sara Górka
sara.gorka@spolecznaczworka.pl
Chemia

Iwona Gradys 
iwona.gradys@spolecznaczworka.pl

WF
wychowawczyni klasy 7b

Renata Hegmit-Jarych
renata.hegmit-jarych@spolecznaczworka.pl

Psycholog

Marta Jakubowska
marta.jakubowska@spolecznaczworka.pl

Świetlica
Odyseja

Jadwiga Jankowiak
jadwiga.jankowiak@spolecznaczworka.pl

Biologia, Przyroda
wychowawczyni klasy 8b

Agnieszka Kania
agnieszka.lorenz@spolecznaczworka.pl

Matematyka

Piotr Kociniewski 
piotr.kociniewski@spolecznaczworka.pl

Religia, Muzyka
wychowawca klasy 6a

Anna Konieczna
anna.konieczna@spolecznaczworka.pl
Edukacja wczesnoszkolna
wychowawczyni klasy 3b

Bogna Kowalczyk
bogna.kowalczyk@spolecznaczworka.pl

Język angielski

Elżbieta Laszuk
elzbieta.laszuk@spolecznaczworka.pl
Język angielski
wychowawczyni klasy 5b

Amanda Lewandowska
amanda.lewandowska@spolecznaczworka.pl

Informatyka

Karolina Lik-Kułacz
karolina.kulacz@spolecznaczworka.pl

Logopeda
Adrianna Luszawska
adrianna.luszawska@spolecznaczworka.pl
Język angielski

Hanna Łosińska 
hanna.losinska@spolecznaczworka.pl

Edukacja wczesnoszkolna
wychowawczyni klasy 2b

Aneta Matkowska
aneta.matkowska@spolecznaczworka.pl

Edukacja wczesnoszkolna
wychowawczyni klasy 3a

Renata Mochnacz 
renata.mochnacz@spolecznaczworka.pl

Rytmika, Muzyka
Logopeda

Małgorzata Najewska
malgorzata.najewska@spolecznaczworka.pl
Edukacja wczesnoszkolna
wychowawczyni klasy 0

Violetta Noweta 
violetta.noweta@spolecznaczworka.pl

Fizyka, Matematyka
wychowawczyni klasy 8a

Anna Oziemkowska 
anna.oziemkowska@spolecznaczworka.pl

Edukacja wczesnoszkolna
wychowawczyni klasy 2c

Agnieszka Piekielny
agnieszka.piekielny@spolecznaczworka.pl
Język angielski
Daria Pietrzycka
daria.pietrzycka@spolecznaczworka.pl
Język hiszpański

Mariusz Przybylski 
mariusz.przybylski@spolecznaczworka.pl

WF

Monika Ratajczak
monika.ratajczak@spolecznaczworka.pl

Edukacja wczesnoszkolna
wychowawczyni klasy 1a

Olga Rąglewska 
olga.raglewska@spolecznaczworka.pl

Język angielski
wychowawczyni klasy 7a

Anna Seiffert 
anna.seiffert@spolecznaczworka.pl

Edukacja wczesnoszkolna
wychowawczyni klasy 1b

Aleksandra Skotarczak
aleksandra.skotarczak@spolecznaczworka.pl
Matematyka
Olga Soporowska-Wojtczak 
olga.wojtczak@spolecznaczworka.pl

Język polski
wychowawczyni klasy 4b

Sandra Stachowczyk-Dzięcioł
sandra.stachowczyk@spolecznaczworka.pl

Matematyka, Informatyka
wychowawczyni klasy 8c

Urszula Szulczewska
urszula.szulczewska@spolecznaczworka.pl
Religia
Monika Szulerowicz
monika.szulerowicz@spolecznaczworka.pl
Historia
wychowawczyni klasy 4a

Joanna Uljasz
joanna.uljasz@spolecznaczworka.pl

Świetlica

Magdalena Wawrzyniak 
magdalena.wawrzyniak@spolecznaczworka.pl

Odyseja
Edukacja wczesnoszkolna
wychowawczyni klasy 2a

Andrzej Wiśniewski
andrzej.wisniewski@spolecznaczworka.pl

Psycholog

Daria Wolniaczyk Szachy

Sabina Wolska 
sabina.wolska@spolecznaczworka.pl

Przyroda
wychowawczyni klasy 5a

Sylwia Wołoszyn 
sylwia.woloszyn@spolecznaczworka.pl

Informatyka

Klaudia Woźniak
klaudia.wozniak@spolecznaczworka.pl
Edukacja wczesnoszkolna
wychowawczyni klasy 1c
Andżelika Wysocka
andzelika.wysocka@spolecznaczworka.pl
Matematyka
wychowawczyni klasy 4c
Librus Synergia
Paweł Ziegenlaub
pawel.ziegenlaub@spolecznaczworka.pl
Język polski
Pedagog

Anna Zujewska 
anna.zujewska@spolecznaczworka.pl

Plastyka
Technika

Wspieraja nas:

logo cleanmarket

poznan logo

 http://www.pnwm.org/

 lody

bzwbk

kuznia

Back to top